participate
logo2

"Щедра чаша" - це дегустаційний фестиваль соків та напоїв для здоров'я людини від громадської організації "Об'єднання аграріїв".

МЕТА ЗАХОДУ

 

Фестиваль спрямований на пропагування здорового способу життя, вживання натуральних, корисних для здоров'я продуктів, підтримку українських виробників.


Важливим завданням Фестивалю є створення ділового майданчику для бізнесу:

  • унікальне знайомство з лідерами галузі на VIP-майданчику
  • обмін досвідом і контактами між виробниками, науковцями, інвесторами, споживачами
  • отримання цінної інформації щодо технології виробництва корисних напоїв

 

ОРГАНІЗАТОР

 

Засновником Фестивалю є громадська організація "Об'єднання аграріїв". Це наукова структура нового типу, в складі якої і навколо якої сконцентрувався величезний творчий потенціал вчених, спеціалістів різноманітних напрямків, розробки яких вийшли на високий рівень наукових програм.


Громадська організація «Об’єднання аграріїв» — це союз талановитих і сумлінних людей, які співпрацюють задля розвитку квітучої та щасливої України. «Об’єднання аграріїв» організовує взаємодію аграріїв для вирішення спільних проблем галузі, підвищує їх обізнаність у всіх сферах аграрного бізнесу, захищає їх права та інтереси.


Місія організації — запропонувати кожному українцю кошик високоякісних продуктів і товарів, які забезпечать людину здоров’ям, красою та довголіттям. Сприяючи покращенню якості ринку, організація сприяє не тільки розвитку партнерів, але й інших сфер бізнесу в усіх регіонах України.

 

лого