participate
logo2

АСОРТИМЕНТ

ПРО "АГРАРНИЙ ХУТІР"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Аграрний хутір" засноване у 2016 році на Київщині. Хоч підприємство і молоде, за плечима його засновників багаторічний досвід в галузі агропромислового виробництва та зокрема садівництва.


"Аграрний хутір" був створений членами громадської організації "Об'єднання аграріїв" на базі численних досліджень ринку та інноваційних розробок у галузі сільського господарства.
Підприємство "Аграрний хутір" об'єднало талановитих і сумлінних людей, які співпрацюють задля розвитку квітучої та щасливої України. Ми організовуємо взаємодію аграріїв для вирішення спільних проблем галузі, підвищуємо їх обізнаність у всіх сферах аграрного бізнесу, захищаємо їх права та інтереси.


Наша місія - запропонувати кожному українцю кошик високоякісних продуктів і товарів, які забезпечать людину здоров’ям, красою та довголіттям. Сприяючи покращенню якості ринку, ми сприяємо не тільки розвитку партнерів, але й інших сфер бізнесу в усіх регіонах України.

 

Орієнтири ТОВ "Аграрний хутір" у садівництві - це передовий світовий досвід, чіткий контроль якості плодів, використання біотехнологій без хімічної обробки, унікальна технологія отримання соку з найкращими смаковими якостями без додавання цукру та інших речовин.

У соках "Хутір Сік" немає нічого, крім яблук.


Завдяки співпраці із надійними партнерами ми маємо повний виробничий цикл соків від вирощування корисних плодів у садах України без хімічної обробки до розливу, етикеткування і дистрибуції соків "Хутір Сік".
Важливою рисою підприємства "Аграрний хутір" є соціальна відповідальність. Ми хочемо бачити націю здоровою та щасливою. Ми самі є споживачами продукції "Аграрного хутора", адже впевнені в її якості.

 

ПРО СІК

 

Завдяки плідній роботі науковців та технологів "Аграрного хутора" спільно з надійними партнерами на ринку натуральних соків України з'явився "Хутір Сік" - смачний і екологічно чистий сік, рекомендований для вживання навіть дітям від трьох років.
Якість і смакові властивості соків прямого віджиму "Хутір Сік" високо оцінили фахівці на вітчизняних та міжнародних науково-практичних конференціях і виставках. Учасники та відвідувачі схвально відгукуються і позитивно сприймають перший продукт ТОВ "Аграрний хутір" в галузі садівництва.


Для виробництва стовідсотково натурального, екологічно чистого соку прямого віджиму "Хутір Сік" ми використовуємо чисті, свіжі та спілі сортові яблука. До соку не додають цукру, барвників, консервантів та інших добавок. Технологія прямого віджиму дозволяє зберегти всі поживні речовини, що містяться в яблуках, та насолоджуватися натуральним ароматом і смаком фруктів.


Сік не втрачає вітамінів, мікроелементів та мінералів протягом усього періоду зберігання, сприяє нормалізації обміну речовин та роботі серцево-судинної системи. Продукт особливо корисний високим вмістом заліза, а пектин виводить з організму людини шлаки, токсини, солі важких металів та радіонукліди.
"Хутір Сік" допомагає у лікуванні артритів, артрозів, запалення суглобів, захворювання печінки, втамовує спрагу та тонізує весь організм, швидко відновлює сили після фізичного навантаження.
 

ПЕРЕВАГИ НАТУРАЛЬНИХ СОКІВ "ХУТІР СІК"
◆ Використання виключно екологічно чистих фруктів із садів України
◆ Наявність власних потужностей для всіх етапів виробництва
◆ Принципова відмова від використання цукру, барвників та консервантів
◆ Повний контроль за дотриманням технології на всіх етапах виробництва
◆ Застосування високотехнологічного обладнання
◆ Зручна упаковка різних видів та об'ємів

gqfnbwfew94

Яблучний сік

Об'єм: 0,3 л та 1 л

t18e3p5chj8

ЯблучнО-БУРЯКОВИЙ сік

Об'єм: 0,3 л та 1 л

uawffurh75m
zr2l7ve-wgo

ЯблучнО-морквянИЙ сік

Об'єм: 0,3 л та 1 л

ЯблучнО-гарбузовИЙ сік

Об'єм: 0,3 л та 1 л

лого агрохутір