participate
logo2
лого
Натисніть, щоб збільшити
Натисніть, щоб збільшити
Ім’я  
Email  
Професія  
Ряд та місце для броні  
золота троянда
живушка
садовий лікар
садовий нектар
узвар цілющий
узвар цілющий медовий
збитень київський
київ
ілля м
україна

Умови участі

 

До участі запрошуються підприємці аграрного сектору, виробники напоїв, інвестори, науковці, студенти та всі бажаючі.

 

Вартість квитка - 100 грн, у VIP-зоні - 1000 грн. Вартість включає:

  • місце в залі, де буде проходити конференція, обмін контактами, розважальну програму

  • фото- та відеозйомку, можливість дати інтерв'ю пресі з метою популяризації своєї діяльності

  • дегустацію понад 10 видів корисних напоїв

Для замовлення квитка потрібно зателефонувати 067-215-69-99 або 096-692-29-99, щоб забронювати місце, або заповнити заявку на участь:

МЕТА ЗАХОДУ

 

Фестиваль спрямований на пропагування здорового способу життя, вживання натуральних, корисних для здоров'я продуктів, підтримку українських виробників.


Важливим завданням Фестивалю є створення ділового майданчику для бізнесу:

  • унікальне знайомство з лідерами галузі на VIP-майданчику
  • обмін досвідом і контактами між виробниками, науковцями, інвесторами, споживачами
  • отримання цінної інформації щодо технології виробництва корисних напоїв

 

ОРГАНІЗАТОР

 

Засновником Фестивалю є громадська організація "Об'єднання аграріїв". Це наукова структура нового типу, в складі якої і навколо якої сконцентрувався величезний творчий потенціал вчених, спеціалістів різноманітних напрямків, розробки яких вийшли на високий рівень наукових програм.


Громадська організація «Об’єднання аграріїв» — це союз талановитих і сумлінних людей, які співпрацюють задля розвитку квітучої та щасливої України. «Об’єднання аграріїв» організовує взаємодію аграріїв для вирішення спільних проблем галузі, підвищує їх обізнаність у всіх сферах аграрного бізнесу, захищає їх права та інтереси.


Місія організації — запропонувати кожному українцю кошик високоякісних продуктів і товарів, які забезпечать людину здоров’ям, красою та довголіттям. Сприяючи покращенню якості ринку, організація сприяє не тільки розвитку партнерів, але й інших сфер бізнесу в усіх регіонах України.

 

напої фестивалю

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АВТОРСТВО РЕЦЕПТУРИ

 

Розробка технології виробництва натуральних соків та напоїв належить Комітету з розвитку харчових технологій "Об'єднання аграріїв". Сьогодні Комітет в форматі науково-дослідної програми практично вдосконалює способи створення нових інноваційних продуктів харчування (напої, концентрати, сухі розчинні суміші та ін.) підвищенної біологічної цінності в напрямку "Покращення якості здоров'я людини", в тому числі лікувально-профілактичного призначення з плодово-ягідної та місцевої рослинної сировини України.

 

Працівники Комітету опублікували понад 300 наукових робіт, в тому числі 15 книг, свого роду енциклопедії плодово-ягідного виноробства, які дозволяють  підняти на новий рівень промислове виробництво і мають попит не тільки в Україні, але і в країнах, що розвиваються.

 

Головою Комітету з розвитку харчових технологій є видатний український вчений, професор, доктор технічних наук, Лауреат Державної премії в області науки і техніки України Литовченко Олександр Михайлович. 

 

"Щедра чаша" - це дегустаційний фестиваль соків та напоїв для здоров'я людини від громадської організації "Об'єднання аграріїв".